İLZA Grup

Nesiller Boyu Güven ve Başarı!

İLZA Grup olarak, sadece bugünü değil, geleceği de inşa etmek istiyoruz. İnovasyon ve yaratıcılığı iş kültürümüzün temelinde bulundurarak, sivil toplum kuruluşları ve sektörel çeşitlilikle konjektürel gelişmeleri yakından takip ediyoruz. Geleceği şekillendiren bir vizyonla, sektörlerimizdeki gelişmeleri belirleyen bir güç olmaya devam edeceğiz.

Sürdürülebilirlik

 Sürdürülebilirlik ilkesini benimseyerek, ulusal ve uluslararası sivil toplum kuruluşları ve geniş sektörel portföyümüzle iş birliği yaparak çevresel ve toplumsal sorumluluğumuzu yerine getiriyor, daha yaşanabilir bir dünya için çalışıyoruz.

İş yapma şeklimiz, sürdürülebilir bir geleceği destekleyen değerlere dayanmaktadır.

Turizm ve Otelcilik
87%
İnşaat
69%
Ambalaj Sanayi
48%
Akaryakıt
75%
Mimarlık ve Proje
51%
Dış Ticaret
63%

İLZA Grup, turizm&otelcilik, akaryakıt, inşaat, mütteahitlik, mimarlık&proje, ambalaj sanayi ve dış ticaret sektörlerinde öncü bir şirket olarak faaliyet göstermektedir. Her bir sektördeki geniş uzmanlık alanlarımız, ulusal ve uluslararası sivil toplum kuruluşlarıyla iş birliği yaparak sektördeki gelişmeleri en yakından takip etmemize olanak tanımaktadır.

Çalışmalarımız

+ 0
şirket
+ 0
FARKLI SEKTÖR

Biz kimiz?

İLZA Grup, köklü tarihinde güvenilir ticari faaliyetlere imza atmış bir aileden gelmektedir. Yıllardır sürdürdüğümüz başarılı iş geçmişimizle, güvenilirliğimizi ve başarı hikayelerimizi sizlerle paylaşıyoruz.

Türkiye Genelinde Hizmet

İLZA Grup’un merkezi Ankara’da bulunmakla birlikte, Van, Gaziantep ve İstanbul’da da şubelerimiz bulunmaktadır. Bu noktalardan yola çıkarak, Türkiye genelindeki tüm müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı amaçlıyoruz.

1

Ankara

2

Van

3

Gaziantep

4

Istanbul

Scroll to Top